Den 22. - Lucčin odjezd

27. července 2010 v 19:18 | Danushka
Ve čtvrtek náš Lucka-budíček-kuchařka opustila. Jely jsme ji vyprovodit do Jindřichova Hradce na autobus. Původní plán byl, že si JH prohlídneme, hic byl ale jednoznačně proti nám, tak jsme co nejdřív jely zase pryč.. Nakonec jsme ale kvůli jednomu plánovanému zastavení podnikly aspoň jednu procházku - podruhé během týdne do Rakouska :-) Tentokrát na jeho nejsevernější bod.

V kempu jsme většinu nocí trávily hraním "Aktivity".. Při kreslení mi Monča nakreslila tuhle krásnou věc.. No kdo z vás by uhodl, že se jedná o Aladinovu kouzelnou lampu? .-)
097

Poslední společná fotka před Lucčiným odjezdem u chatky. Foťák se samospouští jsme si nachystaly na kapotu auta .-) (zleva odjíždějící Lucka, sedící Monča, já, další Lucka a pro změnu Lucka - pro lepší komunikaci přezdívaná Luuca)
098

V Jindřichově Hradci bylo opravdu neskutečné horko.. Kašna nás lákala, ale bohužel se nedalo nikde poblíž parkovat a pěší cesta rozpáleným městem nás odradila.. Tak aspoň fotka z auta..
099

Řeka dělící krajinu na Čechy a Rakousko.
100

A skvěle povedená samospoušť, kterou nám tak trochu "narušili" cizí páni na čundru. Po zjištění, že jsme Češky se nám nahrnuli před foťák a na památku máme společný obrázek .-)
101

A takhle jsme si po Lucčiném odjezdu "vařily" večeři.. O:-)
102
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lianna Lianna | Web | 29. července 2010 v 16:44 | Reagovat

Hezké, jinak s těma kašnama - ráda je fotím, a spíš blíž, takto je mi to zdá jako zmatek všeho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama